V pátek proběhla 3. zahradní slavnost. Počasí nás celý den hodně trápilo, ale nakonec vše dopadlo na výbornou.
Pasovali jsme budoucí prvňáčky. Děti z tanečního kroužku  pod vedením paní učitelky Kláry Zelenková předvedly, co se naučily.
Pak jsme se s dětmi z MŠ vydali do vesmíru a poznávali sluneční soustavu a hledali novou galaxií pro školáky. Budoucí školáci  svou galaxii  ŠKOLA  našli a tak jsme se vydali zpět na planetu Zemi.
Po přistání si děti z kroužku hry na flétnu pod vedení paní učitelky Věry Purnochové připravily několik písniček.
Na závěr programu přišel muzikál Červená Karkulka, který si připravili žáci 3.třídy ZŠ.
Pro návštěvníky a účinkující byl připraven doprovodný program. (malování na obličej nebo skákací hrad) Všichni se  mohli občerstvit   ve stánku a podpořit tak naše budoucí školkové hřiště.
Děkujeme všem návštěvníkům za podporu.
Velké poděkování patří hlavně všem, kteří celou akci připravovali. ❤
paní učitelka Monika

Fotogrrafie k nahlédnutí zde.